O nas

Nasza firma zajmuje się profesjonalną sprzedażą wyrobów hutniczych. W ofercie posiadamy liczne rodzaje prętów stalowych. Zasięg naszej sprzedaży i dostaw obejmuje całą Polskę. Wśród konkurencji wyróżniamy się szeroką ofertą oraz dostępnością towarów w niej zawartych „od ręki”. Dzięki niskim, konkurencyjnym cenom, z naszej oferty chętnie korzystają liczni klienci. Wysoka jakość obsługi, dostawy które zawsze wykonywane są na czas oraz elastyczne podejście do potrzeb rynku, sprawiły że udało nam się zbudować zaufanie w relacjach z klientami.

Oferta przygotowana dla każdego klienta

Nasza oferta jest stale powiększana i uzupełniana o nowe produkty. Podyktowane jest to bieżącymi potrzebami rynku. Stany magazynowe są na bieżąco uzupełniane o schodzące z magazynu pozycje, aby zapewnić pełną dostępność towaru. Wszystko to czynimy w celu ciągłego polepszania jakości obsługi klienta i bardziej efektywnego zaspokajania aktualnego popytu. Z jednakową starannością traktujemy każde zamówienie. Niezależnie od jego wielkości i wartości, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonać je najlepiej jak potrafimy. Dla nas najważniejszy jest klient.

Profesionalne podejście do każdego zamówienia

Sukces naszej firmy budujemy wyłącznie na dobrych relacjach z klientami, ciągłym budowaniu zaufania i dbałością o najmniejsze szczegóły w realizacji każdego zamówienia. Cenimy sobie przede wszystkim pełny profesjonalizm w działaniu, w szczególności w opracowywaniu i realizacji zamówień. Jako dostawca wyrobów hutniczych naszym celem jest dostarczanie najwyżej jakości produktów zgodnych z wszelkimi normami, zarówno polskimi jak i europejskimi.
IMG_4455aaaa